Çmendet Manchester United: 112 milionë euro për mbrojtësin

Manchester United ka probleme në vijën defanzive dhe dëshiron ta përforcojë mbrojtjen në merkaton e janarit.

Djajtë e Kuq kanë ofruar 112 milionë euro për Raphael Varane, por sipas Don Balon, United do të bëjë ofertë edhe më të madhe se kjo.

Mourinho e dëshiron atë në skuadrën e tij, mirëpo transferimi i francezit do të jetë një mision i vështirë, pasiqë Madrilenët nuk do ta lejojnë largimin e tij.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here