Lopetegui demanton zërat rreth transferimit të mesfushorit meksikan

Menaxheri i Real Madrid, Julien Lopetegui ka demantuar zërat rreth transferimit të Hector Herrera në Santiago Bernabeo.

Herrera-s i skadon kontrata me Porton në fund të sezonit dhe në merkaton e janarit mund të lidh para kontratë me Madrilenët.

Mirëpo Lopetegui ka bërë të ditur se Herrera nuk është nën shënjestrën e klubit Madrilen.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here