Mesfushori i Tottenham i vetëofrohet Juventusit

Mesfushori i Tottenha, Mousa Dembele i është vetëofruar Juventusit, shkruan Calciomercato.

Belgut i skadon kontrata me Spurs në fund të sezonit dhe sipas të gjitha gjasave do të largohet nga Londra.

Për Dembelen janë të interesuara disa skuadra, por belgu dëshiron që të luajë për Biankonerët.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here