Milan – Inter, afër marrëveshja për stadiumin San Siro

Inter dhe Milan janë duke sqaruar detajet e fundit për stadiumin e qytetit.

Klubet dëshirojnë të zgjidhin çështjen e stadiumit që aktualisht është i ndarë nga të dyja skuadrat.

“Gazzetta dello Sport” raporton se Inter dhe Milan së shpejti presin të sjellin një vendim final për stadiumin.

Milan së fundmi ka prezantuar një projekt për një stadium të ri por që varet edhe nga çështja e San Siros.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here