Athletic Bilbao-Real Madrid (LIVE)

Athletico Bilbao dhe Real Madridi do të përballen në gjiron e 4 të La Liga me fillim prej orës 2045.

Ndeshjen live në HD mund ta shikoni këtu.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here