Lajme të mira për Juventusin: Ylli i skuadrës i gatshëm për ndeshjen e nesërme ndaj Valencia

Traineri i Juventusit, Massimiliano Allegri do të ketë në dispozicion Paulo Dybalan për ndeshjen ndaj Valencia.

Dybala u stërvit sot me skuadrën dhe duket se ka lënë pas vetes lëndimin në këmbën e majtë.

Mediat italiane mbrëm raportuan se Dybala është në pikëpyetje  për ndeshjen ndaj Valencias, por argjentinasi do të udhëtojë me skuadrën.

Megjithatë sipas të gjitha gjasave Dybala do ta fillojë ndeshjen nga stoli.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here