Formacionet zyrtare: Valencia-Juventus

Valencia dhe Juventus zhvillojnë ndeshjen e parë të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve.

Kjo përballje, e vlefshme për grupin H, do të zhvillohet në Mestalla të Valencias.

Formacionet zyrtare:

Valencia:

Në pritje…

Juventus:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here