Mourinho ka gjetur përforcimin ideal në Francë

Manchester United po tregon interesim serioz për sulmuesin e Lille, Nicolas Pepe.

Skautët e Djajve të Kuq janë duke monitoruar për një kohë të gjatë 23-vjeçarin dhe në janar pritet që United ta dërgojë ofertën e parë në adresë të Lille.

Interesim për Pepe kanë shfaque Sevilla dhe Arsenali.

Afrikani ka shënuar 18 gola dhe 8 asistime në 43 ndeshje me fanellën e Lille.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here