Ndeshje Live: Liga e Kampionëve

Sonte me fillim prej orës 21:00 do të zhvillohen ndeshjet e grupeve E,F,G dhe H në Ligën e Kampionëve.

Real Madrid-Roma

Valencia-Juventus

Benfica-Bayern Munich

Young Boys-Manchester United

Manchester City-Olympique Lyon

 

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here