A do të kthehet te Reali? Befason Kovacic

Mateo Kovacic nuk ka hapësira te Chelsea.

Megjithatë, kroati dëshiron të qëndrojë te ekipi londinez.

Ai deklaroi për “Football Focus” që është shumë i lumtur në Londër.

“Jam shumë i lumtur te Chelsea. Qyteti është i jashtëzakonshëm dhe tifozët të mrekullueshëm”, deklaroi Kovacic.

“Stadiumi dhe gjithçka tjetër është shumë mirë. E imagjinoj të ardhmen këtu”, shtoi ai.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here