Formacionet zyrtare: Barcelona-Athletic Bilbao

Barcelona dhe Athletic Bilbao zhvillojnë ndeshjen e tyre në gjiron e shtatë të La Liga.

Katalanasit janë nikoqir të Baskëve në Camp Nou.

Barcelona pësoi disfatë ndeshjen e kaluar nga Leganes, ndërsa Bilbao gjithashtu u mposht nga Villareal me 0-3.

Formacionet startuese:

Barcelona:

Athletico Bilbao:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here