Milinkoviç-Saviç në Premierligë, ja tri klubet që e duan!

Sergej Milinkoviç-Saviç ka tri oferta nga Premierliga.

Lojtari i Lazios me shumë gjasë po e kalon sezonin e fundit në ekipin nga Roma.

Sipas “Mirror”, Milinkoviç kërkohet nga Manchester City, Liverpool dhe Tottenham.

Lazio “blindoi” 23-vjeçarin, duke refuzuar të gjitha ofertat në verën që shkoi.

Flitet që atë e kërkuan edhe Real Madrid e Juventus.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here