VIDEO: Reagimi i Modric kur i thanë se ka fituar Topin e Artë

Të hënën do të ndahet çmimi i fituesit të Topit të Artë, ndërsa sipas spekulimeve Luka Modric do të shpallet futbollisti më i mirë për sezonin e kaluar.

Radio spanjolle Onda Sero, ka bërë të ditur se Luka Modric do të jetë fituesi i Topit të Artë, ndërsa pas tij do të rradhiten Ronaldo dhe Griezmann.

Pas ndeshjes së mbrëmshme ndaj Romës, gazetari i njohur italian Tancredo Palmieri i ka thënë Modricit se ai është fituesi i Topit të Artë, ndërsa Modric e përcolli këtë me buzëqeshje.

Shikojeni edhe vetë…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here