Neymar si asnjëherë më parë: Braziliani me një frizurë të re (FOTO)

0

Neymar njihet si një futbollist i cili dëshiron të tërheq vëmendjen e të tjerëve dhe këtë herë e ka bërë këtë me anë të stilit të ri të flokëve.

Neymar njihet si futbollist që eksperimenton me llukun e tij.

Braziliani në Instagramin e tij ka publikuar frizurën e tij të re dhe i ka surprizuar të gjithë…

Reklama

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here