Ja si e festuan Vitin e Ri 2019 yjet e sportit (FOTO)

Shëndet, dashuri dhe fat ishin disa nga dëshirat e sportistëve më të mëdhenj për Vitin e Ri 2019.

Nga Amerika deri në Australi, nga shëndeti dhe dashuria deri tek trofetë…Të gjitha këto i dëshiruan yjet e futbollit gjatë natës së mbrëmshme.

Teniserët, futbollistët, basketbollistët, si dhe i gjithë planeti e pritën 2019-tën në atmosferë festive.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here