Modele me bikini, e dashura e re e Neymarit “tërbon” fansat në rrjetet sociale

Nejmar nuk ka humbur kohë për të gjetur të dashurën e tij të re. Ylli brazilian ka nisur një lidhje të re me modelen braziliane, Mari Tavares.

20-vjeçarja u fotografua me futbollistin e PSG-së në një “party” gjatë festave të fundvitit dhe lidhja e tyre duket se ka marrë formë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here