SKANDAL I MADH: Lojtarët e Juventusit pas disfatës me Atleticon kanë bërë party me 60 femra

Kampioni aktual i Italisë, Juventus është gjendur në një skandal ditën e sotme.

Siç raportojnë mediat italiane, shumica e lojtarëve të Juventusit pas disfatës me Atleticon kanë festuar me 60 femra në një hotel të Torinos.

Lojtarët menjëherë pas ndeshjes kanë fluturuar drejt Torinos me një avion privat dhe menjëhërë janë drejtuar drejt hotelit ku do të zhvillohej festa.

Femrat e pranishme kanë shpërndarë foto nëpër rrjetet sociale dhe raportohet se janë larguar nga hoteli ditën e nesërme.

Në festë nuk ka marrë pjesë Bernardeschi dhe Barzagli.

https://www.instagram.com/p/BugzMiOA2i_/?utm_source=ig_web_copy_link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here