Di Francesco bën gati valixhet, Ranieri ose Panucci shihen si pasuesit e tij te Roma

E ardhmja e Francescos te Roma është ende e paqartë dhe sipas të gjitha gjasave italiani do të largohet nga Olimpico në fund të sezonit.

Sipas mediave italiane, Claudio Ranieri është ë pole position për stolin e Romës, pasi ka lënë pas trainerin e Kombëtares, Panucci.

Kryesia e Romës pritet të zhvillojë një takim sot dhe në orët në vijim pritet shkarkimi i Francescos.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here