Milani synon transferimin e yllit të Sevillas

0

Milani po mendon për Wissam Ben Yedder në rast të dështon të afrojë në fund të sezonit Allan Saint-Maximin nga Nicë, por edhe në rast largimit të Cutrones.

Kuqezinjtë duan të përgatisin një skuadër të denjtë për sezonin e ardhshëm teksa janë shumë pranë sigurimit të zonës Champions.

Por për të marë Ben Yedder Milani duhet të mposhtë konkurencën e Manchester United, Arsenalit dhe Tottenhamit.

Reklama

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here