Reklama

Kush tjetër pos tij: Ronaldo porosit Bugattin 11 milionësh (FOTO)

Must Read

Arrihet shkëmbimi i vitit, Lautaro në Camp Nou ndërsa ylli i Barcës tek Inter!

Sipas raportimeve të mediave italiane Lautaro Martinez do të transferohet tek Barcelona ndërsa në Giuseppe Meazza do të transferohet...

Lajm shokues nga Italia: Conte largohet nga Interi, zbulohet trajneri i ri i Neroaxurëve

Lajm shokues nga Italia. Drejtori i televizionit të njohur italian TeleLombardia, Fabio Ravecani, ka lëshuar një lajm bombastik, duke raportuar...

Juventus shkëmben Higuain me yllin e skuadrës italiane!

Juventus mesa duket është marrë vesh me skuadrën e Fiorentinës që për transferimin e Federico Chiesës që ka vlerë...

Traore tek Juventus, tre yjet e Juves drejt Wolves!

Gjigantët e Serie A dëshirojnë me çdo kusht transferimin e talentit të Wolves. Juventus ka hyrë fuqishëm në garë për...

Lajmi i vitit nga Spanja: Adidas transferon Messin te gjiganti europian!

Bayern Munich do të hidhet në sulm për Leo Messi-n. Kjo është “bomba” që vjen nga Spanja, pasi ylli argjentinas...

Cristiano Ronaldo është një ndër futbollistët më të mirë të historisë.

CR7 ka arritur shifrën e 600 golave me të gjitha skuadrat ku ka luajtur. Por objektivat e tij shkojnë përtej futbollit.

Sipas të përditshmes spanjolle “Marca”, portugezi, I cili njihet për pasionin që ka për makinat, ka porositur një Bugatti jashtë serie me vlerë 11 milionë euro. Modeli për të cilin bëhet fjalë është unik dhe quhet “Voiture Noire”.

Reklama

TË FUNDIT

Bisedimet kanë filluar: Milan transferon Lautaron e ri!

Milani ka filluar të mendojë për sezonin e ardhshëm dhe Rosonerët kanë piketuar disa përforcime për merkaton e verës. Sipas raportimeve të fundit, Rosonerët janë...

Barcelona në avantazh, Vidal shënon ndaj Valladolid (VIDEO)

https://twitter.com/IAmSaquon/status/1282008463065911298?s=20

Godin largohet nga Interi, por jo nga Serie A

Diego Godin është njëri nga lojtarët që pritet të largohet nga Interi në fund të sezonit. Godin nuk ka arritur të përshtatet në skemën e...

Formacionet zyrtare: Real Valladolid – Barcelona

Barcelona do të kërkojë fitore në fushën e Valladolid që të mbetet në hap për titull me Real Madridin. Mbretërit tani kanë shtatë pikë më...

Terry i interesuar për të drejtuar Bristol City!

John Terry ka shfaqur interesimin e tij për tu bërë trajner i skuadrës së Bristol City. Klubi i Championship javën e kaluar u nda nga...

Liverpool heq dorë nga Thiago Alcantara!

Liverpool ka hequr dorë nga interesimi për të nënshkruar me Thiago Alcantaran e Bayern Munich dhe 'The Reds' kanë vendosur për transferime të reja...

Coutinho do të vendos për të ardhmen pas finales së Champions League!

Mesfushori i Barcelonës, Philippe Coutinho do të marrë një vendim për të ardhmen e tij pas përfundimit të finales së Champions League, raporton Mundo...

Zielinski rinovon me Napolin!

Mesfushori i Napolit, Piotr Zielinski ka raportuar që ditëve të ardhshme do të rinovojë kontratën me Napolin dhe do të ndihmojë në betejën për...

More Articles Like This