Ish-lojtari i Barcelonës e zyrtarizon Neymarin

0

Neymar JR po lidhet ngushtë me një rikthim tek skuadra e Barcelonës, por me skuadrën e tij aktuale PSG që po pengon çështjen.

Skuadra franceze ka konfirmuar interesimin e katalanëve për Neymar, i cili gjithashtu ka shprehur dëshirën për rikthim në ‘Camp Nou’.

Një konfirmim për transferimin e 27-vjeçarit në Spanjë ka ardhur edhe ish-lojtari i skuadrës së futsallit të Barcelonës, David Valdearenas.

Valdearenas ka pozuar me fanellën e ‘Bluagranasve’, ku mbrapa saj shkruhej ‘’Mirësevjen Neymar’’.

Ndryshe, Neymar nuk është paraqitur në kampin stërvitor për përgatitjet parasezonale të PSG, dhe kështu gjatë kësaj jave do të ulet në tavolinë për të diskutuar rreth rikthimit të tij te Barca.

Reklama

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here