Lukaku zbulon dallimin mes Anglisë dhe Italisë

0

Sulmuesi i ri Inter-it, Romelu Lukaku, ka dhënë një mini-intervistë për portalin “Otro” në Instagram.

“Stërvitjet janë shumë të rënda, është ndryshe. Në Angli punohet shumë, por këtu është shumë e vështirë”, ka thënë gjiganti belg.

“Qyteti është i bukur, por nuk jam këtu për këtë, kam ardhur për ta ndihmuar skuadrën të fitojë diçka. Ushqimi italian? Ha sallatë”.

 

Reklama

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here