“Bombë” nga Anglia: Zinedin Zidan, gati të japë dorëheqjen

0

Zinedin Zidan është gati që të japë dorëheqjen e menjëhershme nga stoli i Realit.

Sipas britanikëve të “The Independent”, të cilët bazohen te një seri komentesh bërë nga gazetari i “El Pais”, Diego Torres, trajneri francez ndihet i tradhtuar nga presidenti Florentino Perez në merkaton e kësaj vere dhe skuadra me të cilën ai duhet të punojë këtë sezon.

 

Ai është aq i zhgënjyer që Perez nuk po i transferon Pogbanë, sa është gati të dorëhiqet për herë të dytë në harkun e një viti.

Reklama

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here