Reklama

PSG i vë syrin mesfushorit të Juventus

Must Read

Superkompjuteri parashikon ndeshjet e 1/8-es në Ligën e Kampionëve

Ndeshjet e 1/8-es të Ligës së Kampionëve janë parashikuar nga një superkompjuter. Shorti i muajit dhjetori vuri përballë disa ekipet...

“Brenda 5 viteve më ndryshoi jeta, nga shitës cigaresh te Man Utd”, njihuni me historinë e veçantë të Eric Bailly

Pa fund janë historitë e njerëzve që futbollin e kanë parë si rrugën e shpëtimit të tyre nga varfëria. E...

Jurgen Klopp për Serie A: Kjo është skuadra që dëshiroj ta fitojë Scudetto-n

Trajneri i Liverpool, Jurgen Klopp do të donte ta shihte Lazion të fitojë Scudetto. Klopp ishte duke folur për Rai...

Po përgatitet shkëmbimi i vitit: Juventus dhe PSG shkëmbejnë yjet e tyre!

Juventus sot triumfoi ndaj Brescias me rezultat 2-0 në kuadër të gjiros së 24. të Serie A dhe kështu...

Pritet vendimi i Interit: Barcelona ofron dy yje dhe para për Lautaron

Barcelona e dëshiron me çdo kusht Lautaron në verë. Argjentinasi është në shënjestrën e Katalanasve për një kohë të...

PSG nuk janë të interesuar vetëm për yllin e Juventusit, Paulo Dybala, por gjithashtu i dërguan agjentit të Miralem Pjanic një propozim, shkruajnë Calciomercato.com dhe Corriere della Sera.

Përfaqësuesi Fali Ramadani u pa i pranishëm në një takim një orësh në selinë e Juve sot me drejtorin e sportit Fabio Paratici.

Ai është agjent për disa lojtarë, përfshirë Pjanic, dhe është e përfolur që boshnjaku ishte tema e diskutimit sot.

PSG ka kohë që interesohet për Pjanic dhe besojnë se kjo është koha e duhur për të bërë një ofertë, pasi Bianconeri ka shumë të ngjarë se do ta shesë.

Kjo pasi trajneri Maurizio Sarri tashmë ka në dispozicion mesfushorë të shumtë, duke përfshirë Aaron Ramsey, Adrien Rabiot dhe Rodrigo Bentancur.

Juventus gjithashtu duhet të shesë, sepse ata kanë luftuar këtë verë për të fituar para në lojtarët e padëshiruar si Blaise Matuidi, Mario Mandzukic, Gonzalo Higuain dhe madje edhe objektivin e PSG Dybala.

Reklama

TË FUNDIT

Atletico mposht Liverpoolin, Haland i jep fitoren Dortmundit ndaj PSG

Ka mjaftuar një gol i Saul që në minutën e 4 që Atl Madrid të triumfojë 1-0 ndaj Liverpoolit në ndeshjen e parë të...

Neymar barazon, Haland kundërpërgjigjet me një euro gol (VIDEO)

https://twitter.com/Livestream_102/status/1229881960912359425?s=20 https://twitter.com/5kySports/status/1229882680759681024?s=20

Nuk kanë fund problemet për Cityn, UEFA hap hetime të reja

Duket se hetimet rreth sponsorizimeve të Mançester Sitit nuk do të mbyllen me kaq. Prestigjiozja “The Guardian” shkruan së fundmi se UEFA ka ndërmend të...

Formacionet zyrtare: Borussia Dortmund – PSG

Një ndeshje fantastike pritet të zhvillohet në Signal Iduna Park ndërmjet Borussia Dortmundit dhe Paris Saint-Germainit. Skuadra gjermane dhe ajo franceze e zhvillojnë ndeshjen e...

Formacionet zyrtare: Atletico Madrid – Liverpool

Atletico Madridi dhe Liverpooli zhvillojnë ndeshjen e parë të 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve. Wanda Metropolitano është arena e duelit ndërmjet klubit spanjoll...

Bombë nga Italia: Sanchez largohet nga Interi, por jo nga Milano!

Sipas raportimeve të fundit, Milani mund të tentojë transferimin e Alexis Sanchez në merkaton e verës. Sanchez u transferua te Manchester United në vitin 2018,...

More Articles Like This