Vjen goli i parë Griezmann barazon ndaj Betisit (VIDEO)

0

Antoine Griezmann ka shënuar golin e parë me fanellën e Barcelonës në sezonin e ri të La Ligas.

Francezi shfrytëzoi për mrekulli asistimin e Robertos dhe barazoi rezultatin ndaj Betisit.

 

Reklama

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here