Tifozët e Interit kënduan: Kush nuk kërcen është Biankoner…Çfarë bëri Conte? (VIDEO)

0

Antonio Conte në verë mori drejtimin e Interit dhe në dy ndeshjet e para ka shënuar fitore me Neroaxurët në Serie A.

Interi mbrëmë prezantoi fanellat e treta për sezonin e ri para një numri të madh tifozësh.

Gjatë prezantimit të fanellave tifozët e Interit e kënduan këngën: “Kush nuk kërcen është Biankoner”… të gjithë lojtarët kërcyen, ndërsa Conte qëndroi i qetë.

Reklama

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here