I SURPRIZOI TË GJITHË: Allegri zbulon favoritin e tij për Scudetton

0

Max Allegri është i papunë, por po shijon këtë moment me familjen dhe duke pushuar. “Duhej pas një kohe të gjatë.

Të heqësh prizën të bën mirë. A kam pengje që u largova nga Juventusi? Asnjë! Pas pesë vitesh, ndarja duhej. Ndoshta, Agnelli e kuptoi përpara meje, është i ri dhe i zoti, ka vizion europian”.

Ish-trajneri i Juventusit folit edhe për raportin me Marotta, Conten dhe Interin… “Kam fituar katër tituj në katër vjet, pa atë fitova gjithashtu! Te Interi ka bërë punë të mirë, pasi mori Conten që është zgjedhje me peshë. Zikaltërit, këtë vit, mund të synojnë titullin!”.

 

Reklama

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here