OH ÇFARË GOLI: Cuadrado shtang Oblakun dhe zhbllokon ndeshjen (VIDEO)

0

Juventusi ka realizuar menjëherë sapo ka nisur pjesa e dytë me protagonist as Ronaldon dhe as Higuain, por Juan Cuadradon, që në fund u zgjodh si titullar nga Sarri në vend të Bernardeschit, sipas “Sky”, dy orë përpara ndeshjes. Një harkim i bukur që ka mposhtur Oblak. Juventusi në avantazh.

 

Reklama

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here