Asgjë nga Pogba, Reali përgatit 90 milionë euro për 22-vjeçarin e Premier League!

0

Paul Pogba mbetet objektivi numër një për Real Madrid.

Gjithsesi, rruga për të arritur te francezi nuk është aspak e lehtë dhe madrilenët kanë vendosur të marrin masa për të mos u kapur të papërgatitur.

Kështu, përveç Eriksen, Los Blancos po ndjekin nga afër edhe 22-vjeçarin e Leicester, James Maddison.

Sipas The Guardian, Real Madrid ka bërë gati 90 milionë euro të siguruar mesfushorin dhe për të mposhtur konkurrencën e Manchester United, Liverpool e Tottenham.

Reklama

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here