Reklama

Barcelona dje transferoi Pjanicin, ndërsa sot emëron trajnerin e ri?

Must Read

OH ÇFARË GOLI: Ronaldo shënon nga gjuajtja e lirë ndaj Torinos (VIDEO)

https://twitter.com/goalll18/status/1279455048934850561?s=20

OH ÇFARË KA BËRË: Calhanoglu bombardon portën e Strakoshës (VIDEO)

https://twitter.com/goalll18/status/1279507659952214016?s=20

Jo vetëm Jovic, Milan transferon edhe një tjetër futbollist nga Reali për 20 milionë euro!

Milani verën e kaluar transferoi nga Reali Theo Hernandezin dhe rezultoi të ishte përforcimi më i mirë që kanë...

Marrëveshja është arritur: Ylli i Serie A te City për 80 milionë euro

Siç raportojnë mediat britanike, Manchester City ka arritur marrëveshje personale me Kalidou Koulibalyn. Qytetarët janë në kërkim të një mbrojtësi...

Zbulohet e vërteta e shkëmbimit: Juventus dhe Barcelona ia bënë ‘tetë me dy’ UEFA-s

Shkëmbimi mes Miralem Pjanic dhe Arthur Melos e dëshmoi edhe njëherë se klubet janë të gatshme të bëjnë manovra...

Miralem Pjanic dje edhe zyrtarisht u bë futbollist i Barcelonës duke firmosur kontratë katër vjeçare me Katalansit.

Pjanic do ti bashkohet Barcelonës pas përfundimit të sezonit, mirëpo atmosfera në Camp Nou nuk është aspak e mirë.

Barcelona është në garë me Realin për titullin, por Katalansit kanë bërë dy hapa fallco me Sevillan dhe Celtan dhe tani Madrilenët janë në avantazh prej dy pikëve.

Në qendër të kritikave është trajneri Quique Setien i cili e mori drejtimin e Barcelonës pas shkarkimit të Valverdes. Por sipas raportimeve të fundit, Setien duket se nuk do të qëndrojë për shumë gjatë në Camp Nou.

Mediat spanjolle raportojnë se në rast se sonte Barcelona nuk fiton ndaj Atletico Madridit, Bartomeu do ta shkarkojë Setienin.

Në rast se Setien shkarkohet, skuadrën deri në fund të sezonit do ta drejtojë trajneri i Barcelona B, Garcia Pimienta.

 

 

 

 

 

Reklama

TË FUNDIT

Crystal Palace pas talentit të Chelseas!

Crystal Palace është shprehur e gatshme për transferimin e talentit të Chelseas, Conor Gallagher gjatë kësaj vere, siç raporton the Sun. Gallagher i cili është...

Arsenal i afrohet transferimit të Partey!

Topçinjtë janë në gjendje të shesin ndonjë lojtar për të rritur fondet për transferimin e tij. Arsenal duket e dëshpëruar për të arritur një marrëveshje...

Manchester United dhe Arsenal pas yllit të Real Madrid!

Arsenal dhe Manchester United janë në garë për transferimin e mesfushorit të Real Madrid, James Rodriguez i cili nuk është më në planet e...

Fenerbahce pas dyshes së Barcelonës!

Fenerbahce ka kontaktuar me skuadrën e Barcelonës për një transferim të mundshëm të dyshes Jean-Claire Todibo dhe Moussa Wague, raporton Sport. Turqit janë të vendosur...

Spurs pas dyshes së Wigan!

Tottenham ka shfaqur interesimin e saj për dyshen e skuadrës së Wigan, Joe Gelhardt dhe Jensen Weir, raporton The Sun. Spurs po shpreson në blerjen...

Manchester United në ndjekje të Pellistri!

Manchester United po bëjnë gati një lëvizje për transferimin e anësorit të Penarol, Facundo Pellistri, raporton Eurosport. Djajtë e Kuq po synojnë që të paguajnë...

Liverpool dhe Chelsea në garë për talentin gjerman!

Anësori i Hoffenheim, Nick Breitenbucher është bërë një objektiv i skuadrave agnleze të Chelseas dhe Liverpool, siç raporton SPOX. Klubet nga Premier League po shikojnë...

More Articles Like This