Ylli i Atalantas bie në depresion: E zë gruan duke e tradhëtuar

Gazzetta dello Sport, raporton se ylli i Atalantas Josip Ilicic për shkak të problemeve në jetën private është kthyer në Slloveni dhe nuk do të luaj në ndeshjet e Champions League.

Ilicic është njëri nga lojtarët kryesorë te Atalanta, slloveni ka realizuar 21 gola në 34 ndeshje të luajtura këtë sezon dhe nuk ka dyshim se mungesa e tij është një hendikep i madh për bergamaskët.

Shtypi italian shkruan se Ilicic e ka zënë gruan e tij duke e tradhëtuar në Slloveni dhe ka rënë në depresion.

Ilicic nuk do të rikthehet të luaj për Atalantën në ndeshjet e Champions League, pasiqë kjo ndodhi e ka goditur shumë.

 

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here