Hakmarrje ndaj Milanit: Rangnick transferohet te një tjetër gjigant italian!

Ralf Rangnick ishte shumë pranë Milanit, mirëpo në fund Rosonerët vendosën që tia besojnë drejtimin e skuadrës Piolit.

Mirëpo sipas raportimeve të fundit Rangnick mund të transferohet në Serie A te rivalët e Milanit, Roma.

Në një intervistë për Corriere della Serra, Friedkin ka shfaqur simpatinë për strategun gjerman dhe nuk ia ka mbyllur derën transferimit të Rangnick në Olimpico.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here