Milan ndërron mendje, emra komplet të rinj për mesfushën e saj!

Menaxhmenti i AC Milan është duke punuar shumë për ti siguar mesfushorë të rinj Stefano Piolit.

Sipas Corriere della Sera, Paolo Maldini dhe Ricky Massara po punojnë intenzivisht që të sjellin në San Siro emra të rinj në këtë repart.

Me Tiemoue Bakayoko gjithçka duket e kryer mirëpo Chelsea nuk pranon të ulë çmimin për të.

Problem i njejtë qëndron edhe për Florentino Luisin e Benficas ndërkohë që Soumare i Lille duhet vetëm të blihet përfundimisht pasi francezët nuk pranojnë ndonjë ofertë për huazim.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here