Vëllezërit Tramoni nënshkruajnë me Cagliarin!

Matteo dhe Lisandru Tramoni kanë nënshkruar me skuadrën e Cagliarit nga Ajaccio, lajm ky i konfirmuar tashmë.

Matteo që është një mesfushor në moshën 20 vjeçare ka nënshkruar një kontratë 5 vjeçare ndërkohë që 17 vjeçari Lisandru që është sulmues nënshkroi një kontratë 3 vjeçare.

Lisandru është vlerësuar shumë në Francë dhe pritet që të jetë një yll në të ardhmen.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here