Rice gati për një transferim tek Chelsea!

Declan Rice kërkon që të përshpejtojë gjërat tek West Ham dhe të transferohet gjatë këtij afati kalimtar tek Chelsea, raporton Fabrizio Romano.

Futbollisti i shkathët i kombëtares angleze ka qenë i përfolur shumë për një transferim në Stamford Bridge dhe tashmë ka dalë edhe publikisht duke kërkuar transferimin tek Blutë e Londrës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here