Rudiger drejt largimit nga Chelsea: Barcelona, Roma dhe PSG në garë për gjermanin

PSG, Barcelona dhe Roma janë skuadrat që kanë shfaqur interesim për transferimin e mbrojtësit të Chelsea, Antonio Rudiger.

Mbrojtësi gjerman nuk bën pjesë në planet e Lampard dhe te Chelsea janë të gatshëm ta shesin atë këtë merkato. Blutë gjithashtu janë të hapur edhe për huazimin e tij.

Vlera e 27-vjeçarit në treg është rreth 40 milionë euro, por Chelsea mund të pranojë edhe një ofertë prej 30 milionë eurove.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here