Smalling i frustruar me Manchester United!

Chris Smalling është frustruar jashtëzakonisht shumë me Manchester United për shkak se nuk po e lë të largohet nga Old Trafford, supozon Daily Mail.

Përfaqësuesi i kombëtares angleze është i vendosur për tu transferuar përfundimisht tek Roma, skuadër me të cilin kaloi sezonin e fundit ku ishte i huazuar dhe shkëlqeu me paraqitjet e tij.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here