Adrien Silva në Serie A!

Adrien Silva i Leicester City është shumë pranë transferimit në Serie A tek skuadra e Sampdorias.

Sky Sport Italia raporton se Sampdoria është në negociata të avancuara me Leicester për transferimin e mesfushorit portugez i cili sezonin e kaluar e kaloi i huazuar tek skuadra e Monacos.

31 vjeçari ka qenë i përfolur për një transferim në Marassi pasi negociatat po zhvillohen me ritëm shumë të shpejtë dhe të kënaqshëm.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here