Smalling dhe Dalot në Serie A!

Gjigantët e Serie A po bëjnë gati një goditje të dyfishtë tek Djajtë e Kuq.

Roma po eksploron të gjitha e mundshme për të transferuar Chris Smalling dhe Diogo Dalot nga Old Trafford, raporton Fabrizio Romano.

Skuadra nga kryeqyteti italian ka qenë në bisedime për transferimin e Smalling i cili impresionoi sezonin e kaluar gjatë huazimit tek kjo skuadër mirëpo tani po kërkohet edhe transferimi i Dalot që po kërkohet gjithashtu edhe nga Milan.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here