Atalanta dhuron spektakël kundër Cagliarit, fiton 5-2!

Skuadra e Atalantas tashmë nuk mund të konsiderohet surprizë këtë sezon pasi çdo ndeshje po vërteton se është një prej skuadrave më në formë në Itali.

Në ndeshjen kundër Cagliarit arritën një fitore bindëse me rezultat 5-2.

Golat për vendasit i shënuar Muriel, Gomez, Pasalic, Zapata dhe Lammers ndërsa për mysafirët rrjetën e tundën Diego Godin dhe Joao Pedro.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here