Dy skuadrat italiane favorite për të marrë Sarrin!

Trajneri italian duket i vendosur për të filluar një punë të re dhe pikërisht në Serie A.

Ish trajneri i Chelseas dhe Juventusit ka tërhequr vëmendjen e disa skuadrave në Serie A, rapoton Tutto Mercato Web.

Fiorentina dhe Roma duken si skuadrat favorite për të firmosur me të.

Sarri u shkarkua nga Juventusi mirëpo kontrata me ta akoma nuk ka mbaruar dhe një gjë të tillë po kërkon ta përfundojë.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here