Hysaj largohet nga Napoli, por transferohet te një tjetër gjigant italian

Elseid Hysaj dhe Napoli janë në bisedime për rinovimin e kontratës, mirëpo palët janë larg arritjes së marrëveshjes.

Calciomercato.com, raporton se në rast se marrëveshja nuk arrihet, atëherë Hysaj do ta vazhdojë karrierën te Roma.

Giallorosët janë të gatshëm ta transferojnë Hysaj-n në janar ose verën e ardhshme me kosto zero.

Shkodrani është i gatshëm të transferohet në Olimpico, pasiqë do të luaj sëbashku me Kumbullën.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here