Hysaj lë Napolin për gjigantin e Serie A!

Elseid Hysaj dhe Napoli duket se janë shumë pranë ndarjes.

Kjo pasi mbrojtësi i kombëtares është shënjestruar nga skuadra e Romës e cila po mendon për transferimin e tij gjatë muajit janar, raporton Calciomercato.

26 vjeçarit kontrata aktuale i skadon në fund të këtij sezoni mirëpo Napoli po tenton që të rinovojë përsëri më të.

Mirëpo kjo nuk përbën problem për Romën pasi Giallorosët po bëhen gati për ta joshur shqiptarin me një ofertë më të mirë sesa që do i ofrojë Napoli për të qëndruar në Sao Paolo.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here