Arsenal planifikon të transferojë objektivin e United!

BARCELONA, SPAIN - OCTOBER 20: Pau Torres of Villareal CF argues a call during the La Liga match between RCD Espanyol and Villarreal CF at RCDE Stadium on October 20, 2019 in Barcelona, Spain. (Photo by Eric Alonso/Getty Images)

Arsenal po bëhet gati që të rrëmbejë nga Manchester United, mbrojtësin e Villareal, Pau Torres, sipas raportimeve të The Sun.

Djajtë e kuq raportohet se kanë shprehur gatishmërinë për të ofruar 35 milionë funta për 23 vjeçarin gjatë muajit janar.

Arsenal është gjithashtu në ndjekje të tij dhe kur merkatoja e dimrit të rihapet do të tentojë transferimin e tij para rivalëve të United.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here