Guardiola lavdëron blerjet e reja!

Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola ka lavdëruar blerjet e reja në mbrojtje, Nathan Ake dhe Ruben Dias pas fitores 1-0 kundër Arsenalit.

”Mendoj se Nathan dhe Ruben ishin të jashtëzakonshëm”- deklaroi spanjolli.

‘Na duhet akoma kohë për tu konsoliduar plotësisht si një skuadër por besoj se jemi në rrugën e duhur”- tha për fund trajneri i Citizens.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here