Milan do të rinovojë prapë me Ibrahimovic!

MILAN, ITALY - JULY 15: Zlatan Ibrahimovic of AC Milan reacts during the Serie A match between AC Milan and Parma Calcio at Stadio Giuseppe Meazza on July 15, 2020 in Milan, Italy. (Photo by Claudio Villa/Getty Images)

Milan është e vendosur për të rinovuar prapë kontratën me Zlatan Ibrahimovic, siç raporton Calcio Mercato.

Suedezi ka impresionuar të gjithë qysh prej ardhjes në janar dhe me fillimin e sezonit të ri po vërteton se ka akoma për ti dhuruar Rossonerëve.

Ibrahimovic dje shënoi dy gola në fitoren në derbin e qytetit kundër Interit ku Milan triumfoi 1-2.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here