Milan vendos për transferimin e yllit të Chelseas!

Milan gjatë kësaj vere ishte shumë pranë transferimit të yllit të Chelseas, Antonio Rudiger me formulën e huazimit.

Rudiger e njeh shumë mirë Serie A pasi më herët ka qenë pjesë e skuadrës nga kryeqyteti, Roma.

Pioli ka shfaqur interesim të madh për shërbimet e tij dhe këtë dëshirë Paolo Maldini do të mundohet që ta realizojë gjatë merkatos së janarit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here