Ramos dëshiron të shohë Traoren tek Real Madrid!

Sergio Ramos ka shumë dëshirë që Real Madrid të transferojë anësorin e Wolves, Adama Traore, siç raporton Don Balon.

Kapiteni i Spanjës dëshiron që të bashkohet me bashkëkombasin e tij edhe në nivel klubesh dhe tashmë ka biseduar edhe me presidentin Florentino Perez për një transferim të mundshëm.

Traore, i cili ka nisur karrierën e tij tek Barcelona ka akoma edhe 3 vite kontratë me Wolves.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here