Atalanta-Inter, këto janë formacionet e dy skuadrave!

Me fillim prej orës 15:00 do të zhvillohet ndeshja në mes të Atalantas dhe Inter në kuadër të javës së shtatë në Serie A.

Këto pritet të jenë formacionet e mundshme të kësaj sfide.

Atalanta: Sportiello; Toloi, Romero, Gjimshiti; Hateboer, Pessina, Freuler, Ruggeri; Malinovskyi, Gomez; Zapata.

Inter: Handanovic; Skriniar, De Vrij, Bastoni; Darmian, Vidal, Brozovic, Young; Barella; Sanchez, Lautaro Martinez.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here