Bernardeschi po luan për të ardhmen tek Juve!

Federico Bernardeschi momentalisht është duke luajtur për të ardhmen e tij tek skuadra e Juventusit, të paktën kështu raporton Calcio Mercato.

26 vjeçarit nuk do ti ofrohet një kontratë e re në qoftë se nuk e vërteton për Andrea Pirlon që ai është i denjë për këtë skuadër.

Kontrata aktuale e Bernardeschit aktualisht skadon në vitin 2022 dhe agjenti i tij Mino Raiola mund të diskutojë për largimin e tij në fund të këtij sezoni.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here